Wolves – Crystal Palace IngyenTipp okt. 30. 21:00

Wolves - Crystal Palace IngyenTipp okt. 30. 21:00

Twitter
Share on email
Email

Crystal Palace Forma

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Crystal Palace idegenben legyőzte az ugyancsak londoni Fulhamet. A vendégek már a meccs elején megszerezték a vezetést, Zaha szenzációs passzából Riedewald vette be a Fulham kapuját, majd a fordulást követően Batshuayi centerezése után az elefántcsontparti támadó is eredményesnek bizonyult.

A 86. percben Kamara kiállítása miatt emberhátrányba került a házigazda, de a végén így is szépíteni tudott, Cairney 25 méterről óriási gólt vágott a jobb felsőbe (1–2). Múlt éven Crystal Palace csapat 12 ponttal a 8 helyezett volt. Most a 8 helyne van 10 ponttal.

Wolves Forma

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján a Wolverhampton Wanderers hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Newcastle Uniteddel. Az egész mérkőzésen többet próbálkozott a Wolverhampton, sokáig azonban nem tudott igazán nagy helyzetet kialakítani, így nem talált fogást a Newcastle United védelmén. A jég a 80. percben tört meg: egy bal oldali szabadrúgás után rossz helyre fejelték a labdát a vendégek, Raúl Jiménez nagyjából 20 méterről küldte a kapuba a labdát. 1–0. A mexikói csatár gólja azonban ezúttal nem ért három pontot, mivel a 89. percben Jacob Murphy okosan elcsavarta a labdát a sorfal mellett, Rui Patrício pedig nem tudott védeni. 1–1. A hosszabbításban az eredmény már nem változott, így két csapat sorozatban negyedszer játszott egymással 1–1-es döntetlent.

Múlt éven Wolverhampton csapat 19 ponttal a 4 helyezett volt. Most a 9 helyne van 10 ponttal.

Wolves – Crystal Palace statisztikák

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Wolverhampton csapatának kedvez (4:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Wolverhampton stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Wolverhampton kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Crystal Palace háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Crystal Palace az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Premier Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Wolverhampton 4 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Crystal Palace pedig idegenben háromszor nyert és ötször kapott ki. Tehát a Wolverhampton jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Wolverhampton olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olympiakos Pireus, az Everton vagy a Fulham. A Crystal Palace pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Manchester United, a Fulham vagy a Millwall. A Wolverhampton erősebb ellenfeleket tudott legyőzni.

Az elmúlt egy évben a Wolverhampton olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Stoke, a Sevilla vagy az Arsenal. A Crystal Palace gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Aston Villa, a Wolverhampton vagy a Leicester. A Wolverhampton csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.